Програми благодійної допомоги
Разом до Перемоги!

Збройні Сили України

В рамках ініціативи МОК та задля збереження кадрового потенціалу та підтримки морської та суднобудівної галузі Морський Кластер України запускає програми збору коштів для членів і партнерів кластеру.

Національний Університет Кораблебудування

15 липня 2022 року в результаті терористичної атаки окупантів практично повністю зруйновано головний корпус Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (НУК). НУК – це єдиний в Україні, унікальний заклад вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців для суднобудівного, кораблебудівного, машинобудівного, енергетичного, морегосподарського комплексів.

Миколаївський Політехнічний Коледж

Ранкові обстріли Миколаєва 12 липня та 15 липня 2022 року завдали значних збитків одному з найкращих та найстаріших закладів фахової передвищої освіти – Миколаївському політехнічному фаховому коледжу (в минулому «Миколаївський суднобудівний технікум»).

Удар спричинив значне пошкодження будівлі: вибито шибки, понівечено покрівлю, розкидано уламки від снарядів.

Центр соціальних ініціатив “Ужгород”

Центр соціальних ініціатив «Ужгород» був створений з метою забезпечення безпечних умов проживання, адаптації висококваліфікованих фахівців суднобудівної галузі, що були релоковані із зони бойових дій та їх родин в Ужгороді, а також є основою культурного, соціального та професійного розвитку громади.

Ukrainian Maritime Cluster © 2024