Миколаївський політехнічний фаховий коледж
Осередок фахової освіти суднобудівної галузі України потребує Вашої допомоги
ІНІЦІАТИВА #UMC_03_MPC_2022_AM

Ранкові обстріли Миколаєва 12 липня та 15 липня 2022 року завдали значних збитків одному з найкращих та найстаріших закладів фахової передвищої освіти – Миколаївському політехнічному фаховому коледжу (в минулому «Миколаївський суднобудівний технікум»). Удар спричинив значне пошкодження будівлі: вибито шибки, понівечено покрівлю, розкидано уламки від снарядів. ​

1 листопада вночі окупанти знов потужно обстріляли Миколаїв, унаслідок чого пошкоджень зазнали житлові будинки, навчальні та медзаклади, а також загинула одна людина. Три ракети влучили в Миколаївський Політехнічний фаховий коледж, зруйновано чотириповерхову будівлю коледжу та спричинено пожежу у складському приміщенні.

Удар спричинив значне пошкодження будівлі: вибито шибки, понівечено покрівлю, розкидано уламки від снарядів. Невдовзі має розпочатися навчальний процес, проте ані персонал закладу, ані студенти не мають змоги повернутися у рідні стіни.

Колектив Миколаївського політехнічного фахового коледжу та громадяни міста звертаються до кожного по допомогу для відновлення споруди, усунення пошкоджень та збереження майна освітньої установи і буде вдячний за будь-яку матеріальну допомогу. За першої вимоги буде надано звіт про виключно цільове використання наданої допомоги.

Якщо в Вас виникли будь-які запитання, будь ласка зв’яжіться з нами:

Ukrainian Maritime Cluster © 2024