Національний університет кораблебудування

імені адмірала C.O. Макарова

Альма-матер міста корабелів потребує вашої допомоги
ІНІЦІАТИВА #UMC_02_NUS_2022_AM

15 липня 2022 року в результаті терористичної атаки окупантів головний корпус Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова зазнав значних руйнувань. Після удару співробітниками унівреситету та комунальними службами були виконані роботи з усунення наслідків обстрілу. 10 жовтня, ворог вчергове обстріляв Миколаїв ракетами типу С-300, влучивши в будівлю університету вдруге.

НУК – це єдиний в Україні, унікальний заклад вищої освіти, який здійснює підготовку фахівців для суднобудівного, кораблебудівного, машинобудівного, енергетичного, морегосподарського комплексів України та інших країн світу за міжнародними нормами та вимогами. Навчальний процес в університеті забезпечують 49 кафедр, на яких працюють 541 викладач, з них 63 докторів наук, 90 професорів, 276 кандидатів наук, 270 доцентів. За свою 100-річну історію в НУК підготовлено понад 100 тисяч фахівців для вітчизняного і закордонного кораблебудування.

Колектив університету робить все можливе для відновлення роботи і забезпечення навчального процесу. Але на жаль, у цей скрутний для України час, виконання ремонтних робіт потребує значних фінансових витрат, яких в країні недостатньо. Тому ми і звертаємось до Вас із проханням надати будь-яку можливу матеріальну та фінансову допомогу, яку з вдячністю прийме університет.

Якщо в Вас виникли будь-які запитання, будь ласка зв’яжіться з нами:

Ukrainian Maritime Cluster © 2024