Допоможіть Збройним Силам України
Миколаївский оборонний кластер

В рамках ініціативи МОК та задля збереження кадрового потенціалу та підтримки морської та суднобудівної галузі Морський Кластер України запускає програми збору коштів для членів і партнерів кластеру.

Наші військові на передовій потребують сучасної зброї. Кожна гривня наближує Україну до перемоги!

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, будь ласка зв’яжіться з нами:

Тренувальний комплекс ПЗРК “Тарантул”
ІНІЦІАТИВА #UMC_01_MOK_2022_MM_01

Навчально-тренувальний переносний зенітний рекетний комплекс “Тарантул” призначений для відпрацювання наведення на літаючі цілі за допомогою ПЗРК “Ігла”.

Комплекс дозволяє:

  • – Відпрацювати алгоритм дій при запуску ракети з ПЗРК.
  • – Навчати операторів ПЗРК наводитись та обирати курс польоту ракети.

Сума збору: EUR 20 000
До цілі залишилось: EUR 20 000

Переносний протитанковий ракетний комплекс “СКІФ”
ІНІЦІАТИВА #UMC_01_MOK_2022_MM_02

Переносний протитанковий ракетний комплекс «СКІФ» призначений для ураження живої сили, рухомих та нерухомих броньованих цілей, що мають комбіновану, рознесену або монолітну броню, зокрема з динамічним захистом, а також малорозмірних цілей типу довготривалих вогневих точок, легкоброньованих об’єктів та завислих вертольотів в будь-який час доби.

Особливістю комплексу є можливість наведення ракети на ціль з закритих позицій та сховищ, що знижує ризик знищення навідника зворотнім вогневим ударом противника, а також супроводження цілі в автоматичному режимі, що забезпечує керування польотом ракети по лазерному променю без участі оператора.

Сума збору: EUR 100 000
До цілі залишилось: EUR 100 000

Швидкісний човен “Gulfstream”
ІНІЦІАТИВА #UMC_01_MOK_2022_MM_03

Човен Gulfstream — швидкісний човен, виготовлений компанією HDPE для професійного використання. Високотехнічно сконструйований човен Gulfstream не потребує шпаклювання, фарбування, не піддається корозії та руйнуванню, не потребує обслуговування. Він має необмежений термін служби та підходить для щоденної експлуатації.

Його експлуатаційні характеристики включають наступне: нульова корозія нівелює витрати на обслуговування, висока ударна міцність і плавучість, діапазон робочих температур від -50° до + 130°, стійкість до хімічно агресивних речовин, «ультрафіолету», забруднення водоростями та мікроорганізмами, висока швидкість та економія палива, поглинання шуму та вібрації.

Сума збору: EUR 15 000
До цілі залишилось: EUR 15 000

ЗАГАЛЬНІ ПОТРЕБИ ЗСУ
ІНІЦІАТИВА #UMC_01_MOK_2022_MM_04

Військове спорядження – це не тільки зброя та навички вправно користування нею. На фронті та в тилу наші військові також потребують допомоги у потужному технічному оснащенні, що включає: обладнання, засоби захисту, зв’язку та розвідки, уніформу, продовольство та ліки. Крім того, ми допомагаємо захисникам відновити й інші ресурси, що були пошкоджені або знищенні під час бойових дій. Таким чином, кошти, що надходять за цієї ініціативи будуть витрачені на загальні потреби, а не на придбання зброї та засобів ураження. В нашому пріоритеті – захист бійців та допомога у відбудові окремих об’єктів інфраструктури у післявоєнний час.

Ukrainian Maritime Cluster © 2022