Послуги МКУ

Основні елементи
які відрізняють даний тип кластеру від інших подібних

Smart Product & Services

МКУ має на меті створення продуктів нового покоління, з високою конкурентоспроможністю та інноваційністю, що відповідають вимогам світових ринків.

Smart Organization

МКУ сприяє організаційним змінам місцевих виробників та їх колективної спроможності в напрямку значного покращення інноваційного та експортного потенціалу шляхом:

  • Зміни в підходах до вирішення стратегічних завдань розвитку;
  • Вирішення кадрових питань;
  • Вирішення питань інвестицій
Smart Export

Створення та розгортання широкого портфелю інструментів для підтримки експортної діяльності та інтернаціоналізації.

Ціннісна пропозиція МКУ

Використання спільних активів кластеру

Спільний сайт, спільні фонди розвитку, спільна промоція, спільні стенди на виставках тощо. Завдяки цьому кожна фірма учасник може економити власні кошти й значно швидше досягати поставлених результатів бізнесу.

Обмін інформацією про нові ринкові можливості

Мова про ринкову аналітику, інформацію про нових клієнтів та міжнародних партнерів, завдяки чому швидше налагоджується виробнича та інноваційна кооперація, а також міжнародні стосунки.

Синергетичний ефект в закритті розривів виробничої кооперації

Ланцюжки доданої вартості мають бути обліковані та сегментовані – очевидно, що їх багато, й саме на їх підтримці кластер може реалізувати свою консолідуючу роль.

Зростання іміджу та репутації, спільний та індивідуальний піар

Завдяки кластеру МКУ багато партнерів в інших регіонах та ЄС можуть взнати про учасників кластеру. Подача інформації про ринкове позиціонування членів буде значно покращене.

Кращий доступ до інноваційних, донорських та експортних ресурсів

Фандрейзинг та інноваційний брокеридж – одна з головних сервісних функцій, що має бути створеною в 2021. Члени кластеру зможуть отримати пільгове фінансування, грантову підтримку для чисельних своїх проєктів з розвитку.

Покращення організаційної спроможності кожного учасника кластеру

Розвиток бізнесу впирається в людей та їх навички, а також в інші обмеження організації – недосконалі бізнес-процеси, відсталі технології, слабка динаміка розвитку тощо.

Інтеграція та лідерство в регіональних програмах розвитку промислових хайтек.

Жоден бізнес, й навіть великий, не може поодинці створити індустріальний чи технопарк, запустити сучасний акселератор, Центр Індустрії 4.0, кардинально змінити ситуацію з кадрами. Але разом, об’єднуючи зусилля й разом з владою це можливо.

Ukrainian Maritime Cluster © 2022