Підписано Меморандум про наміри співробітництва в створенні кластера морського сервісу

Круглий стіл «ІНДУСТРІЯ МОРСЬКОГО СЕРВІСУ»

16 травня 2019р. Центр інформаційної підтримки бізнесу в м. Миколаїв в рамках ініціативи ЄС EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні організував круглий стіл «ІНДУСТРІЯ МОРСЬКОГО СЕРВІСУ». Захід пройшов в рамках щорічного засідання європейської морської спільноти European Maritime Day (EMD), заснованого спільно Європейською радою, Європейським парламентом та Європейською комісією у 2008 році в рамках морської політики ЄС для обміну, обговорення та підготовки спільних дій.


Захід проходив вдруге. У 2018 році, за підсумками обговорення поточного стану індустрії морського сервісу на Півдні України, аналізу ситуації в сфері малого суднобудування і сервісу в Україні, обговорення існуючих можливостей і перешкод для розвитку даного бізнесу було сформовано робочу групу з розвитку, за підсумками роботи якої було підготовлено концепт створення кластеру і сформований актив підприємств, готових об’єднатися в кластер для розвитку індустрії та власного бізнесу. Зустріч дозволила обговорити ситуацію в сфері морського сервісу в Україні, існуючі можливості і перешкоди для розвитку даного бізнесу, модель співпраці стейкхолдерів для розвитку індустрії. Учасники круглого столу усвідомлюють необхідність об’єднання зусиль для розвитку суднобудування і судноремонту регіону, налагодження конструктивного діалогу між бізнесом даної галузі і владою, усунення недоліків правового забезпечення функціонування підприємств та навчальних закладів галузі та вирішення спільних питань.

В рамках заходу було підписано Меморандум про наміри співробітництва в створенні кластера морського сервісу між:

  • Миколаївською міською радою;
  • Миколаївським Регіональним Центром Підтримки Бізнесу;
  • ТОВ «Суднобудівна судноремонтна компанія «Миколаївська верф»;
  • ТОВ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан»;
  • Національним університетом кораблебудування імені адмірала Макарова;
  • ТОВ «Сі -Джоб Миколаїв»;
  • ТОВ «Марін Дизайн Інжинірінг Миколаїв»;
  • ТОВ «Артіль ЛТД»;
  • ТОВ «Магістраль Південь».
Разом з тим, Меморандум є відкритим до підписання й іншими профільними підприємствами, готовими об’єднуватися для розвитку індустрії морського сервісу Регіону.

Джерело: Сторінка в Facebook «Миколаїв – місто корабелів»

Ukrainian Maritime Cluster © 2024