Interreg NEXT Black Sea Basin 2021-2027

28 квітня Морський Кластер України взяв участь в онлайн консультації Interreg NEXT Black Sea Basin 2021-2027. Учасники програми – представники дев’яти країн-учасниць (Вірменії, Болгарії, Грузії, Греції, Республіки Молдова, Румунії, Російської Федерації, Туреччини та України) та Європейської Комісії.

Ґрунтуючись на територіальному аналізі країн-учасниць, попередніх консультаціях, Оргкомітет Програми погодив цілі політики (PO) та конкретні цілі (SO), що отримають фінансування. Наразі триває робота над PO 1 – Більш конкурентоспроможна та розумніша Європа та її сусідство з конкретною метою: SO 1 – розвиток та посилення дослідницького та інноваційного потенціалу та впровадження передових технологій.

Наразі триває залучення зацікавлених сторін із країн-учасниць, з метою подальшої тематичної концентрації. Ними можуть стати контекстно пов’язані кластери, недержавні організації, державні органи, малі та середні підприємства. Пропонуємо докладніше ознайомитися з можливими аспектами заходів, що мають відношення до сфери цілі SO1 та підлягають фінансуванню програмою, завантаживши Звіт останньої зустрічі учасників Програми.

Якщо Ви зацікавлені у такій можливості та маєте конкретні пропозиції з розвитку регіону, будь ласка, звертайтеся до представників МКУ, які допоможуть створити проектну заявку, за посиланням: https://bit.ly/3nyS6hGUkrainian Maritime Cluster © 2024