СПІЛЬНЕ СТІЙКЕ МАЙБУТНЄ: ЕКОНОМІКА МОРСЬКОГО КЛАСТЕРУ УКРАЇНИ
КРУГЛИЙ СТІЛ 28 травня 2021, м. Миколаїв

Захід організовано командою Team Europe Mykolaiv за підтримки Представництва ЄС в Україні, EuroQuiz, Ukrainian Maritime Cluster, Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу в рамках Європейських морських днів 2021.

Метою круглого столу є об’єднання та консолідація зусиль та спільних дій ключових гравців ринку, центральних та місцевих органів влади з метою підтримки розвитку морської галузі України, а також активізації діяльності України в Європейській морській спільноті. Завдання круглого столу – підняти питання розвитку морської галузі та її значення у розвитку стійкої економіки, підтримати стратегічний сектор регіонального економічного розвитку, об’єднати та консолідувати зусилля та спільні дії учасників регіональної спільноти морської галузі.

  • Дата:28/05/2021
  • Мiсце проведення:Online

Під час заходу будуть розглянуті ключові тенденції ринку, політика та кращі практики Європейського Союзу, пов’язані зі стійким розвитком кластерів.

Проведення заходу дасть можливість визначити основні пріоритети та заходи щодо подальшого розвитку галузі як на національному, так і на міжнародному рівнях, а також обговорити питання співпраці всередині, інтеграцію в глобальні ланцюги доданої вартості та стійкі інновації як її основні передумови. В рамках круглого столу також планується обговорення перспектив кластерної діяльності, економічні драйвери морського кластера, технологічні та наукові результати, перспективи розробки нових технологій для промисловості, залучення великих технологічних компаній та підключення місцевих компаній до систем цінностей європейської морської спільноти.

У рамках зустрічі планується кілька напрямів обговорення:
  1. Міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку морської галузі.
  2. Роль Морського кластеру України у функціонуванні та розвитку морської галузі загалом.
  3. EU Blue Economy Report 2021: впровадження інновацій в морській галузі.
  4. НАВИЧКИ та ОСВІТА: кращі практики освітньої та промислової політики ЄС. Ефективні практики підвищення якості підготовки молодих кадрів для забезпечення нормального функціонування галузі.
  5. Стратегія розбудови морської галузі в Україні.

Учасники зустрічі: керівники та менеджери компаній, що працюють у сфері суднобудування, судноремонтну, проектування, обслуговування яхт і малих суден, торгівлі, фрахту суден, у сфері прибережного обслуговування, послуг марин, яхтових стоянок, крюїнгу, прокату, а також представники центральних та місцевих органів влади з залученням представників європейської морської спільноти.

Для участі необхідна реєстрація за посиланням.

Team-Europe-Mykolaiv
Ukrainian Maritime Cluster © 2021