На шляху до стійкої морської економіки. Стратегічні пріоритети економічного відновлення України

В Україні, як і в багатьох країнах Європи, велика увага приділяється збереженню та сталому розвитку морських ресурсів та природного середовища. Ці питання набувають особливої ваги в контексті європейського співробітництва, а саме під час святкування Європейського морського дня (European Maritime Day, EMD). Адже це захід, який здобуває все більшу популярність та значимість у нашій країні, привертаючи увагу фахівців, активістів та громадськості до проблематики морських ресурсів та сталого розвитку у морському просторі.

25 травня 2023 року Європейський морський день відбудеться у Миколаєві в гібридному форматі (офлайн-онлайн)

Захід організовано Team Europe Mykolaiv та Морським Кластером України за підтримки Представництва ЄС в Україні в рамках Європейських морських днів 2023.

Подія має на меті об’єднати та консолідувати зусилля та спільні дії ключових гравців ринку, центральних та місцевих органів влади для збереження та підтримки розвитку морської галузі України, а також активізувати діяльність України в Європейському морському співтоваристві.

Серед ключових пріоритетів буде відбудова Морської галузі України як цілісної та сталої структури. Заплановано також обговорення місця та значення морського комплексу України в умовах європейського вектора економічної інтеграції та підняти актуальні питання збереження та розвитку моря, проінформувати про поточну діяльність ГС «Морський Кластер України» та його заплановані проекти.

У рамках зустрічі заплановано наступні напрямки обговорення:

1. Економічне відновлення України. Відновлення судноплавства, української портової інфраструктури.

2. Міжнародне співробітництво для взаємовигідного партнерства та розвитку морської галузі. Політика ЄС.

3. Роль Морського Кластеру України в інтеграційних процесах.

4. Досвід ГС МКУ у проектах співпраці. Майбутні перспективи та плани морського співтовариства.

5. Український кластерний альянс. Clusters 4 Ukraine initiative.

6. Стратегія розвитку морської галузі в Україні.

До участі запрошуються: керівники та менеджери компаній, що працюють у сфері суднобудування, судноремонту, проектування, обслуговування яхт і малих суден, торгівлі, морських фрахтів, каботажних послуг, морських послуг, марин, крюінгу, прокату, а також представники центральних та місцевих органів влади із залученням представників європейської морської спільноти.

Участь у події безкоштовна за попередньою реєстрацією та погодженням від організаторів.

Реєстрація за посиланням: https://form.jotform.com/231386476480362

Інформуємо вас, що в рамках події буде вестися фото та відео зйомка, реєструючись на подію Ви даєте згоду на використання створеного візуального контенту.

  • Дата:25/05/2023
  • Мiсце проведення:offline-online
Ukrainian Maritime Cluster © 2024