4BIZ проводить опитування для визначення ключових гравців галузі

Як ми зазначали у попередніх публікаціях, Морський Кластер України бере участь у міжнародному проекті 4BIZ

4BIZ (Розвиток блакитної економіки в Чорноморському регіоні шляхом започаткування структури бізнес-співробітництва в галузі рибальства та аквакультури, прибережного та морського туризму та морського транспорту) – це проект, метою якого є розробка структури співпраці, що об’єднає зацікавлені сторони блакитної економіки в країнах Чорного моря для визначення та вирішення потреб у нарощуванні потенціалу на місцевому рівні для стимулювання інновацій, цифровізації та інвестицій у блакитну економіку Чорного моря з фокусом на рибальстві та аквакультурі, прибережному та морському туризмі, морському транспорті.

4BIZ націлений на допомогу зацікавленим сторонам з наукових кіл, фінансових установ, промисловості, політики та суспільства спільно розв’язувати фундаментальні проблеми Чорного моря, сприяти зростанню блакитної економіки та відповідному процвітанню Чорноморського регіону, створити критично важливі системи підтримки та інноваційну дослідницьку інфраструктуру. Блакитна економіка має важливий потенціал для чорноморських країн і Європи в цілому, оскільки її можна вважати інструментом сприяння співпраці, стабільності та розширення можливостей прибережних громад у регіоні. Попри те, що Чорне море є унікальним морським басейном, багатим на біорізноманіття, спадщину та природні ресурси, басейн зазнає все більше тиску через наростальний вплив антропогенних факторів, що є вважається основною причиною деградації морської екосистеми Чорного моря, яка зазнала значних змін з початку 1970-х років. Таким чином, Чорне море, його морський басейн і прибережні соціально-економічні системи можна вважати природною лабораторією глобального значення для фундаментальної науки, політики сталого розвитку та блакитної економіки.

З метою виявлення ключових гравців галузі, в рамках проекту запущено опитування, результати якого стануть дороговказом для подальших досліджень та напрацювань у напрямку окресленої мети. Очікуємо на результати опитування та тримаємо руку на пульсі прогресу проекту.

За посиланням ви можете дізнатися більше про проект 4BIZ.

До відома, проект фінансується Європейською Комісією, а саме Європейським виконавчим агентством з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища в рамках Програми Європейського фонду мореплавства, рибальства та аквакультури (EMFAF) за Грантовою угодою 101077576..

Ukrainian Maritime Cluster © 2024