Вперше Морський Кластер України мав честь взяти участь у засідання правління Sea Europe

Засідання правління SEA Europe відбулося під час Всесвітнього морського тижня в Іспанії. Громадська Спілка «Морський Кластер України», в особі виконавчої директорки  Олени Жукової, взяла участь в даній події.

«Асоційоване членство в Sea Europe – це новий етап для Морського Кластеру України. Для нас відкрились нові можливості, зокрема обмін та запозичення передового досвіду в сфері блакитної економіки. Співпраця з європейськими колегами та навчання у них, безсумнівно, стануть важливими для відновлення та розширення морської діяльності в Україні. Ми вдячні європейським колегам з SEA Europe за довіру, потужну підтримку та можливості, що відкриває майбутня співпраця», – зазначила Олена Жукова.

Співпраця з SEA Europe  є важливою для Морського Кластеру України з багатьох причин, зокрема:

  •  Доступ до нових знань та технологій: SEA Europe є впливовою організацією, що об’єднує різноманітні сторони морської галузі в Європі, включаючи верфі, виробників обладнання, операторів портів та інших гравців. Асоційоване членство в SEA Europe надає Морському Кластеру України можливість вступати в контакт з іншими професіоналами з різних країн, обмінюватися досвідом та навчатися передових практик морської галузі.
  • Можливості співпраці та партнерств: SEA Europe сприяє співпраці між своїми членами, сприяє встановленню бізнес-контактів, розвитку партнерств та спільних проєктів. Членство в SEA Europe може надати Українському Морському Кластеру можливості для співпраці з іншими компаніями та організаціями в морському секторі Європи, що може допомогти розширити мережу контактів

Нагадаємо, що в грудні 2022 року Морський Кластер України став Асоційованим членом Sea Europe (Асоціація верфей і морського обладнання Європи), що є важливим чинником розвитку інституційної спроможності кластеру та поглиблення міжнародних зав’язків.Ukrainian Maritime Cluster © 2024