PROJECT KICK-OFF MEETING В РАМКАХ EU4BUSINESS. АМБАСАДОРИ МІСТА МИКОЛАЄВА

В межах програми EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини Морський Кластер України розпочинає проєкт «Амбасадори міста Миколаєва».

Громадська спілка «Морський Кластер України» (далі ГС «МКУ»/Морський Кластер України») відіграє важливу роль у сприянні ефективній бізнес-інтеграції та налагодженні зв’язків з європейськими й світовими ринками для українських малих та середніх підприємств (МСП) як у морському секторі, так і в інших галузях.

Отож 12 жовтня відбулася онлайн-презентація проєкту «Амбасадори міста Миколаєва». В ході події представили 10 підприємств-амбасадорів.

«У рамках зустрічі представлено перелік активностей, які чекають на підприємств-учасників проєкту, а також дослідження «СУДНОБУДІВНИЙ СЕКТОР ЕКОНОМІКИ МИКОЛАЄВА: стан та перспективи співпраці з європейськими ринками», підготовлене Володимиром Парсяком, доктором економічних наук, професором у рамках даного проєкту. Це перше з початку війни дослідження в морському секторі економіки. Відновлення суднобудування та розвиток галузі в цілому є сьогодні пріоритетом для  Півдня України. Це є частиною стратегії розвитку міста Миколаєва, тож саме морська сфера нині у фокусі нашої уваги», — зазначив у вступному слові Артем Ващиленко, голова Наглядової Ради Морського Кластеру України (МКУ).

Анна Гайдучок, GIZ, керівниця компоненту «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» з підтримки кластерів, привітала учасників події та наголосила:

«Малі та середні підприємства є важливими учасниками економічного розвитку і фактично на них тримається більша частина економіки країн європейського континенту. І власне такі ініціативи, як даний проєкт, для нас є дуже важливими. Ми маємо змогу підтримати Миколаївщину й таку значущу для нас галузь».Десять миколаївських підприємств вже обрані амбасадорами міста, і вони матимуть можливість розвивати свої навички в різних аспектах морської галузі, включно з торгівлею, маркетингом, та B2B взаємодією. Крім цього, разом з ними, МКУ готується до участі у світовій морській виставці EUROPORT 2023, яка відбудеться в Роттердамі вже листопаді 2023 року. Так, для учасників проєкту відкриваються різні можливості, включаючи доступ до інновацій та технологічного прогресу, партнерства та бізнес-можливості, співпраці та інтеграції різних сегментів морської галузі, а також підвищення ефективності та зменшення витрат завдяки новим технологіям.

До делегації «Амбасадори міста Миколаєва» увійшли: ПП «Інтелектуальні Морські Технології», ТОВ «Верф «Чорноморські яхти», ТОВ Компанія «Чорноморська верф», ТОВ «C-Job Nikolayev»,  ПДБ «ПроЛайн» , ТОВ «AMICO Digital», ТОВ «Компанія Гольфстрім», ПП «Марін Дизайн Сервіс», ТОВ СК «ARTEL MARINE» та ТОВ «Суднобудівний завод «Океан».

«Наші делегати — це провідні підприємства морської галузі з міжнародним авторитетом, і їхні зусилля спрямовані на представлення Миколаєва та внесок у розвиток морської індустрії України», — зазначила Олена Жукова, Виконавча директорка ГС «Морський Кластер України».

Також голова Наглядової Ради МКУ Артем Ващиленко додав: «Впевнений, що ті прямі контакти, які вдасться встановити під час роботи в Українському павільйону на виставці EUROPORT в Роттердамі також стануть підґрунтям для розвитку суднобудівної галузі та тих підприємств які є учасниками цієї потужної екосистеми».

Крім усього вищепереліченого, під час зустрічі Ольга Раку, керівниця проєкту «Амбасадори міста Миколаєва», портфельний менеджер ГС «МКУ» проінформувала про ключові активності проєкту: тренінги, серію консультацій та експертну підтримку у підготовці до участі у міжнародній морській виставці EUROPORT 2023.

В рамках проєкту з EU4Business вже відбулися тренінги «Виставка крок за кроком» та «Креативні ідеї: як привернути увагу до своєї компанії на виставці». Під час цих заходів амбасадори активно заглибились в організаційні процеси з підготовки українського павільйону на EUROPORT 2023.

Щоб дізнаватися більше про втілення проєкту, слідкуйте за публікаціями у Facebook, LinkedIn, та на сайті щоб познайомитися з нашими Амбасадорами.

Довідкова інформація:

Захід організований в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Стратегічний виконавець програми – німецька федеральна компанія GIZ Ukraine. Партнер з виконання – ГС «Морський Кластер України».

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Морський Кластер України», і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME

Ukrainian Maritime Cluster © 2024