Презентація аналізу підсумкових звітів країн-партнерів проєкту 4BIZ

Консорціум 4BIZ, до складу якого входять 9 партнерів проєкту та 17 асоційованих партнерів з Румунії, Болгарії, Франції, Греції, Туреччини, Грузії та України, разом зі стейкхолдерами планує розробити унікальний набір заходів для підтримки МСП та стартапів, що спеціалізуються на рибальстві та аквакультурі, прибережному та морському туризмі і морському транспорті, що охоплює всі країни, що підписали CMA.

– Минулого місяця ми досягли важливого етапу, який полягав у завершенні процесу картографування поточного стану секторів блакитного бізнесу та складання звітів щодо секторів блакитного бізнесу в Румунії, Болгарії, Туреччині та Грузії і України. Наразі ми розповсюджуємо звіти країн у різні органи влади на національному рівні, а сьогодні, 17 березня 2023 року, ми організовуємо семінар 4BIZ для аналізу остаточних звітів країн, – проінформував проф. д-р Іден МАМУТ Генеральний секретар BSUN і координатор проєкту 4BIZ.

Відповідно до робочого плану проєкту 4BIZ, країна мала методологію, яка складалася з наступних кроків: оглядовий аналіз блакитного бізнесу в галузі рибальства та аквакультури, прибережного та морського туризму та морського транспорту, зосереджуючись на обраному регіоні кожного країна, створення статистичної оцінки цільових суб’єктів з кожного регіону, онлайнові та особисті інтерв’ю, обробка даних, узагальнення результатів і складання звітів країни.

Детальніше про зміст звітів ви знайдете в наступних публікаціях на сайті.

*This Project has received funding from the European Union’s European Maritime, Fisheries and Aquaculture Fund (EMFAF) under Grant Agreement 101077576.**Funded by the European Union. Views and opinions expressed are however those of the author(s) only and do not necessarily reflect those of the European Union or CINEA. Neither the European Union nor the granting authority can be held responsible for them.Ukrainian Maritime Cluster © 2024