Миколаївські Амбасадори провели профільні зустрічі в м.Роттердам

В межах програми #EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини Морський Кластер України реалізує проєкт «Амбасадори міста Миколаєва». Перебуваючи у м. Роттердам делегати провідних миколаївських підприємств, Амбасадори міста Миколаїв, з ознайомчими візитами побували на підприємстві світового морського гіганта Damen Shipyards Group та зустрілися із представниками SeaEurope Асоціацією верфей і морського обладнання Європи.

10 листопада Амбасадори відвідали Damen Shiprepair & Conversion (DSC) – це клієнтоорієнтована компанія з понад 300 річним досвідом судноремонту, яка пропонує всі види робіт з технічного обслуговування, ремонту, переобладнання та ремонту. Під час зустрічі миколаївці мали змогу поспілкуватися із топ-менеджерами підприємства, ознайомитися із виробничою базою та умовами роботи працівників. Екскурсія по підприємству вразила його масштабами та судноремонтними можливостями.

Спілкування із представниками Асоціації верфей і морського обладнання Європи дозволило зануритися в профільне інформаційне поле, дізнатися про стан та перспективи для українських виробників.

Ознайомчі візити на провідні морські підприємства та зустрічі з профільними організаціями завжди залишають яскраві враження та корисні знання, особливо це важливо для МСП, що зацікавлені в розвитку морської промисловості, новітніх технологіях та інноваційній інженерії.Щоб дізнаватися більше, слідкуйте за нашими публікаціями на

🔰Facebook – https://www.facebook.com/maritimecluster.ua  
🔰LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/ukrainian-maritime-cluster-umc-
🔰Website – https://maritimeukraine.com/ .

Довідкова інформація:

Торгова місія до м.Роттердам організована завдяки підтримці програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Організатор заходу – Морський Кластер України

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Морський Кластер України», і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME #sme_support_EU_G

#AheadWithUkraine #UkrainianMaritimeCluster #UMC

Ukrainian Maritime Cluster © 2024