Морський Кластер України став членом Європейської Мережі Морських Кластерів (ENMC)

У липні Громадська спілка «Морський Кластер України» (далі ГС «МКУ») отримала статус члена Європейської Мережі Морських Кластерів (ENMC).

Крок за кроком керівництво ГС МКУ розбудовує міжнародні міжкластерні зв’язки. Так, 22 червня 2023 р. Артем Ващиленко Голова Наглядової Ради ГС «МКУ» та Олена Жукова Виконавчий директор ГС «МКУ» взяли участь у засіданні Європейської Мережі Морських Кластерів (ENMC). Під час заходу були представлені основні результати діяльності ГС «МКУ» та окреслені пріоритети розвитку. Саме це стало важливим акцентом у прийнятті рішення про членство ГС «МКУ» у ENMC.

ГС «МКУ» поділяє основні цінності та місію ENMC.

«Членство в цій організації відкриває широкі можливості для співпраці та обміну знаннями з іншими впливовими гравцями на європейській арені. Це стимулює розвиток інноваційних ідей, сприяє обміну найкращими практиками та спільному вирішенню складних проблем», – зазначив Артем Ващиленко Голова Наглядової Ради ГС «МКУ».

 

«Це надихає нас до подальшого розвитку, вдосконалення та продовження нашої місії сприяти позитивним змінам та відновленню морської галузі України на національному та  міжнародному рівнях», – додала Олена Жукова Виконавчий директор ГС «МКУ».

Довідка:

Європейська Мережа Морських Кластерів (ENMC) була створена в 2005 році як платформа для обміну інформацією та створення мереж між організаціями морських кластерів європейських держав-членів

Основним принципом ENMC є створення ефективної основи для морського галузевого співробітництва. Головна мета ENMC полягає в тому, щоб стати безпосереднім партнером Європейської Комісії в усіх морських справах.

Детальніше про Європейську мережу морських кластерів (ENMC) можна дізнатися за посиланням: https://www.enmc.eu/about/Ukrainian Maritime Cluster © 2024