Відкриття українського павільйону на виставці Europort 2023 за підримки EU4Business

В межах програми #EU4Business за фінансування Європейського Союзу та уряду Німеччини Морський Кластер України  реалізує проєкт «Амбасадори міста Миколаєва» під час якого делегати представляють свої підприємства 7-10 листопада 2023 на світовій морській виставці Europort в місті Роттердам, Нідерланди.

Europort, є головною для суден спеціального призначення та для smart-рішень у морській та портовій галузях. На цій події миколаївські Амбасадори зможуть знайти надійних партнерів та клієнтів, інвесторів для свого проекту та дізнатись про найсучасніші тенденції в суднобудівній галузі.

ГС «Морський Кластер України»  є організатором українського павільйону в межах виставки. На стенді України представлені суднобудівники та судноремонтники, постачальники послуг та виробники морського обладнання, інженерні бюро та проектні організації, інноваційні компанії та навчальні профільні заклади. Зокрема, делегати проєкту «Амбасадори міста Миколаїв»: ПП «Інтелектуальні Морські Технології», ТОВ «Верф «Чорноморські яхти», ТОВ Компанія «Чорноморська верф», ТОВ «C-Job Nikolayev»,  ПДБ «ПроЛайн» , ТОВ «AMICO Digital», ТОВ «Компанія Гольфстрім», ПП «Марін Дизайн Сервіс», ТОВ СК «ARTEL MARINE» та ТОВ «Суднобудівний завод «Океан».

7 листопада участь у відкритті українського павільйону взяли Перший Почесний Консул України в Королівстві Нідерланди пан Карел Бургер Дірвен,  перший секретар (питання економічного співробітництва) посольства України в Нідерландах Володимир Бучок, Генеральний секретар SeaEurope Крістоф Титгат.

Поважні гості висловили слова підтримки, додавши, що український народ хоробрий, зміг вистояти в нелегкі часи, а зараз вітають рішучість українців відображену у слогані  делегатів – «Вперед з Україною!» (Ahead with Ukraine!).«Розвиток морських індустрій в Україні є стратегічно важливим завданням, яке вимагає комплексного підходу та спільних зусиль вітчизняних компаній, уряду та міжнародних партнерів. Тому ми щиро вдячні нашим поважним гостям, що завітали на відкриття українського павільйону за інтерес до української морської галузі та в цілому за підтримку України в ці надскладні часи. В Роттердамі ми маємо честь представити нашу державу. Висловлюємо подяку нашим партнерам, ЄС і Німеччині та організаторам виставки за надану підтримку та можливість реалізації всіх поставлених завдань» – наголосила Олена Жукова, Виконавчий директор ГС «Морський Кластер України».

 

“Представлення миколаївських підприємств морської галузі на цій виставці надає їм унікальні можливості обговорити перспективні плани з партнерами та поточні ініціативи Кластера, оглянути популярні морські видання, дослідити новітні тенденції морської галузі та встановити нові ділові контакти наживо. Тож сподіваємося, що будуть фахово проведені перемовини, а досягнуті домовленості стануть потужним поштовхом для розвитку підприємств та галузі в цілому. Участь в такому масштабному заході, як Europort 2023 надає неоціненний досвід», – зазначив Артем Ващиленко, Голова Наглядової Ради Морського Кластеру України.

Одним із стратегічних завдань Морського Кластеру України є збільшення конкурентоспроможності українських компаній на міжнародному ринку, що вимагає систематичної роботи над підвищенням якості виробництва, впровадження стандартів безпеки та якості, а також активного вивчення та аналізу конкурентного середовища. Europort надає саме таку можливість і потенційним результатом вкладених зусиль може бути підвищення привабливості українських, а в даному випадку миколаївських, товарів і послуг для міжнародних партнерів та інвесторів.

Нагадаємо, що 07–10 листопада 2023 року в м. Роттердам (Нідерланди) проходить міжнародна морська подія Europort 2023, на якій  представлені миколаївські підприємства морської та суднобудівної галузей України.

Europort 2023 – це понад 80 років досвіду, тисячі кв. метрів виставкової площі, 18 національних павільйонів, понад 1 000 експонентів та 25 000 відвідувачів

Щоб дізнаватися більше про втілення проєкту, слідкуйте за публікаціями у FacebookLinkedIn, та на сайті щоб познайомитися з нашими Амбасадорами.

Довідкова інформація:
Торгова місія до м.Роттердам організовується завдяки підтримці програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства.

Детальніше: www.eu4business.org.ua
Організатор заходу – Морський Кластер України.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Морський Кластер України», і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME #sme_support_EU_G
#AheadWithUkraine #UkrainianMaritimeCluster #UMC

Ukrainian Maritime Cluster © 2024