Морський Кластер України приєднався до Європейської платформи кластерної співпраці

Попри несприятливі обставини воєнного часу Морський Кластер України шукає нові можливості для розвитку та кооперації, адже сьогодні для України, як ніколи, важливо зміцнювати свої позиції на міжнародній арені, здобуваючи гідну репутацію та довіру партнерів. Тож днями МКУ зробив вагомий крок на цьому шляху, приєднавшись до Європейської платформи кластерної співпраці (ECCP).

ECCP – це активна онлайн-спільнота, яка допомагає кластерним організаціям по всій Європі та за її межами ставати її частиною, комунікувати та співпрацювати. ECCP надає такі можливості учасникам, як:

  • 1. Є унікальним «єдиним вікном» для новин, навчання та можливостей співпраці для промислових кластерів по всій Європі.
  • 2. Підвищює обізненість та демонструє вплив європейських кластерів у передових галузях і щодо розширення ринків у всьому світі.
  • 3. Зумовлює підтримку конкурентоспроможності бізнесу через інформацію щодо ресурсоефективності та інновацій
  • 4. Будучи частиною спільноти ECCP, ви отримаєте доступ організацій кластера до величезного багатства знань, інформації та глобальних можливостей.

Понад 1200 європейських та міжнародних кластерів, а також 58 кластерних асоціацій нанесено на карту в унікальному інтерактивному інструменті картографування кластерних організацій ECCP – усі вони доступні для пошуку за кількома критеріями, такими як організація кластера, сектор і країна. ECCP є домом для Європейського кластерного партнерства, який підтримує транскордонне співробітництво, інновації, розумну спеціалізацію та піднесення МСП. За допомогою онлайн інструменту відповідності ECCP ви можете взяти участь у програмі ClusterXchange з метою розширення своєї мережі. Вбудовані інструменти платформи дозволяють кластерним організаціям поширювати інформацію про себе та шукати пропозиції партнерів, та надають доступ до регулярних подій підбору партнерів. Користувачі також можуть створювати спільні онлайн-групи для формування мереж та обміну досвідом.

За допомогою ECCP ви отримуєте доступ до широкого спектра послуг Європейської Комісії, незалежної підтримки та рекомендацій, які стосуються кластерів, включаючи мережі підтримки бізнесу, бази даних ресурсів, інструменти самооцінки, семінари та вебінари. Не менш важливо, що ECCP надає можливість моніторингу та оцінки розвитку кластерів у своєму регіоні чи країні та дозволяє бути в курсі програм політики й кластерного середовища у всьому світі.

Радіємо новим обріям розвитку, що відкриваються перед МКУ, та запрошуємо зацікавлених відчути безперечні переваги порталу ECCP.

Відвідайте сайт ECCP аби знайти більше інформації та приєднатися до спільноти! 

 

 

 

 

 

Ukrainian Maritime Cluster © 2024