Морський Кластер України став членом Українського кластерного альянсу

Вже понад місяць в Україні йде повномасштабна війна. Кожен українець – борець, кожне підприємство – захисники економіки України.

24 березня відбулося перше засідання Українського кластерного альянсу, на якому визнали початкові цілі та завдання організації.

Український кластерний альянс вже має значні успіхи:

  • 1. З’єднали українські кластери та вже розпочали продуктивну працю.
  • 2. Український кластерний альянс є членом Європейського кластерного альянсу, це безпрецедентний випадок європейської солідарності, визнання та допомоги.
  • 3. УКА об’єднала вже 16 найбільш ефективних та дієвих кластерів та бізнес-асоціацій України, один із них Морський кластер України, який офіційно представляє на даний час Юрій Данилович Жуков.

Основна мета УКА на даний час – координації та розробки спільних сервісів, які стосуються більшості кластерів та кластерних організацій. Необхідність цих ролей стає вкрай актуальною в аспектах якісної аналітики, допомоги в створенні розвинутих ланцюгів доданої вартості, експорту та інтеграції в світові ЛДВ, спільних напрямів диджиталізації та інновацій кластерів, спільних інструментів метчмейкингу тощо.

Підтримуємо наш бізнес, економіку та Україну.

Більше інформації про УКА Ви можете знайти за посиланням: https://www.industry4ukraine.net/…/ukrayinskyj…Ukrainian Maritime Cluster © 2024