Solumar розвиває Блакитну економіку та має нові рішення для збереження довкілля (Історія успіху)

Solumar – це болгарська компанія, що спеціалізується на виробництві рішень для фільтрації газу та повітря. Вони розробили та успішно випробували фільтри для промислового використання (найкраще підходять для пластмасової, хімічної, харчової, деревообробної та металургійної промисловості), які зменшують викиди CO2 на 98%.

Сьогодні компанії морського сектору змушені скорочувати викиди, щоб відповідати вимогам ЄС. Їм доводиться обирати поміж коштовними варіантами, якими або не можуть переобладнати весь флот, або які несуть величезні експлуатаційні витрати, біопаливом, яке конкурує з дефіцитними сільськогосподарськими землями, та рішеннями, які ще не до кінця розроблені (наприклад, водень).

Solumar має рішення цієї проблеми. Ця болгарська компанія спеціалізується на виробництві рішень для фільтрації газу та повітря. Вони розробили та успішно випробували фільтри для промислового використання (найкраще підходять для пластмасової, хімічної, харчової, деревообробної та металургійної промисловості), які зменшують викиди CO2 на 98%.

Нова технологія дозволить судновласникам і портовим операторам відповідати вимогам ЄС і дотримуватися Порядку денного до 2050 року в ефективний і сталий спосіб – з низькими витратами на придбання та експлуатацію.

Рішення в 6-8 разів нижче як за капітальними, так і за операційними витратами в порівнянні з існуючими, такими як скрубери, каталізатори, електрифікація, водень, біопаливо та паливні присадки. Основною перевагою технології є те, що це єдине рішення, здатне одночасно уловлювати сажу, золу, леткі органічні сполуки (ЛОС), діоксид вуглецю (СО2) та інші гази.Конструкція є модульною і вкладається в один компактний корпус, який можна модернізувати для малих, середніх і великих суден, а також для будь-якого типу портового обладнання, з терміном служби 30-40 років.

Технологія для морської справи, наразі тестується в лабораторії, потім на дизельному навантажувачі, далі на поворотному навантажувачі і вступає в завершальну пілотну стадію перед тим, як буде доступна для демонстрації.

Ця технологія від Solumar сприятиме розвитку блакитної економіки в Чорному морі та в океані в цілому..

Ukrainian Maritime Cluster © 2024