Меморандум про співпрацю між Асоціацією суднобудівників України “Укрсудпром” та Морським Кластером України

29 серпня 2022 року відбулась важлива подія щодо розвитку Морської промисловості, підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією суднобудівників України «Укрсудпром» та Морським Кластером України.

Метою Меморандуму є консолідація зусиль Сторін спрямованих на розвиток Морської промисловості, включаючи як суднобудування, так і сектори, котрі безпосередньо забезпечують її розвиток у цілому. Йдеться про ініціацію і реалізацію спільних міжнародних проектів, участі у міжнародному співробітництві та приватно-державному партнерстві (ПДП), розробки спільних науково-технічних, дослідницьких і академічних програм в морській, інноваційній та інших сферах інтересів відповідно до міжнародних політик з: сталого розвитку, кліматичної нейтральності, промислової політики, політики цифрової трансформації, стандартів «Блакитної економіки» та для забезпечення державної безпеки.

Основні напрямки співпраці:

  1. 1.Розвиток фундаментальних досліджень і реалізація спільних науково-технічних проектів в морській галузі,інформаційних технологій для машинобудування, енергетики, а також інших високотехнологічних галузях в інтересах посилення конкурентоспроможності підприємств України.
  2. 2.Обмін поточною інформацією щодо наукових досягнень та прикладних розробок, а також сприяння комерціалізації їх результатів, що можуть бути використані в інтересах сектору безпеки та оборони України.
  3. 3.Сприяння співпраці за моделлю Triple-Helix між промисловістю, академічними інституціями та урядом з  метою залучення міжнародних інвестицій для реалізації науково- технічних, академічних, спільних освітніх/просвітніх проектів і програм.
  4. 4.Спільна участь в освітніх та інформаційних заходах (конгреси, конференції, тренінги та ін.).

Маємо надію на довгу та плідну співпрацю , яка пришвидшить розвиток Морської промисловості в Україні, навіть в такий важкий час.

Працюємо на благо економіки та України!Ukrainian Maritime Cluster © 2024