Метчмейкинговий івент УКА 2022

7 травня відбувся перший метчмекинговий івент для учасників Українського кластерного альянсу за організації АППАУ. Захід об’ єднав 16 компаній – представників АППАУ, а також 6 ІАМ кластерів (Миколаїв, Суми, Харків, Запоріжжя та Вінниця)

Мета заходу полягає у створенні ланцюжків доданої вартості, а саме потреб-пропозицій представників малого та середнього бізнесу, забезпечення прямих контактів та фасилітації співробітництва. Інструментами метчмекингу є активна діяльність координаторів кластерів, відвідування івентів та онлайн платформи.

Впродовж заходу представники компаній та кластерів встановлювали поточний стан справ, виклики та нагальні потреби. Завдяки цьому вдалося висвітлити повномасштабну ситуацію потреб та пропозицій учасників УКА.

Від Морського Кластеру України виступила Директор MDEM Олена Жукова, яка зазначила наступне: «МКУ на сьогоднішній день об’єднує понад 25 компаній морської індустрії, залучених у суднобудування, морське проектування, виробництво обладнання та суплементарних послуг, включаючи військово-морських сегмент. Наші поточні потреби, обумовленні військовою ситуацією, пов’язані із релокацією та перебудовою бізнесів та виробництв, евакуацією співробітників, а також виконанням контрактних зобов’язань в умовах війни. МКУ підтримує ініціативи АППАУ спільно з Мінстратегпромом та іншими партерами у сфері розповсюдження технологій 4.0,  а також розробки карт цифрової трансформації для морської індустрії. Один з пріоритетів МКУ для збереження працездатності при обраному курсі 4.0 є управління даними ключових бізнес процесів та автоматизація документообігу. В даному аспекті ми побачили можливість реалізації у співпраці з компанією IT-Enterprise – членом АППАУ – переходу на українське програмне забезпечення – платформу IT-Enterprise замість вживаної 1C. Також за планом – запуск сумісного грантового проекту із запровадження платформи IT-Enterprise та аналізу можливостей її інтеграції з іншими операційними платформами нашої галузі на пілотних підприємствах. Сподіваємося на подальшу співпрацю з іншими зацікавленими кластерами та компаніями.»

Результатом івенту стало виявлення шести сполучень попиту та пропозиції учасників, докладніше про які, включно з відео заходу, пропонуємо дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3FuKO7t.

Чекаємо на подальші івенти спільноти, а також на плідні результати співпраці.Ukrainian Maritime Cluster © 2024