Спільні підприємницькі можливості компаній Румунії та України для стимулювання блакитної економіки в морському транспорті

18 серпня з 11.00 по 15.30 відбудеться інформаційно-брокерський захід “Спільні підприємницькі можливості компаній Румунії та України для стимулювання блакитної економіки в морському транспорті”  онлайн в рамках ініціатив, які реалізуються проектом 4BIZ – Boosting Black Sea Blue Biz.

Подія націлена на фасилітацію компаній та підприємств із України задля подолання складного воєнного стану та можливої стабілізації й періоду відновлення після конфлікту шляхом стимулювання контактів та співробітництва з партнерами з Румунії.

Координація партнерів з Румунії здійснюватиметься Торгово-промисловою та сільско-господарською Палатою Галацу та мережею Університетів Чорноморського регіону (BSUN).

Бекґраунд заходу

Проект 4BIZ – Boosting Black Sea Blue Biz координується Мережею університетів Чорного моря та об’єднує 9 партнерів, безпосередньо залучених до створення Консорціуму, 17 асоційованих партнерів з Румунії, України, Болгарії, Туреччини, Грузії, Греції та Франції, включаючи агенції регіонального розвитку, торгово-промислові палати, інноваційні кластери, університети та організації підтримки.

Метою проекту є розробка структури співпраці, яка об’єднає зацікавлених сторін блакитної економіки в ЄС і країнах Чорноморського басейну, що не є членами союзу, для визначення та вирішення потреб у розбудові локального потенціалу для стимулювання інновацій, цифровізації та інвестицій у блакитну економіку Чорного моря з фокусом на галузі рибальства та аквакультури, прибережного та морського туризму, а також морського транспорту.

Проект фінансується Європейською Комісією,  а саме Європейським виконавчим агентством з питань клімату, інфраструктури та навколишнього середовища в рамках Програми Європейського фонду мореплавства, рибальства та аквакультури (EMFAF) тривалістю у 24 місяці.

Захід належить до ініціатив, спрямованих на підтримку та просування сталого розвитку в Чорноморському регіоні в рамках Спільного морського порядку денного для Чорного моря.

  • Дата:18/08/2022
  • Мiсце проведення:Онлайн

Мета івенту – запропонувати структуру для співпраці B2B шляхом сприяння обміну ідеями, найкращими практиками та знаннями Blue Business з метою визначення нових напрямків для створення успішної підприємницької діяльності. Також впродовж заходу буде запропоновано платформу для діалогу та обміну ідеями щодо Blue Business пропозицій між підприємцями, інноваційними компаніями, стартапами та зацікавленими сторонами, такими як бізнес-асоціації, торгово-промислові палати, університети, професійні бізнес-консультанти, місцеві органи влади, інноваційні кластери та іншими структурами.

До участі у заході запрошені підприємці, представники інноваційних компаній, стартапів та стейкхолдерів, таких як бізнес-асоціації, торгово-промислові палати, університети, професійні бізнес-консультанти, місцеві органи влади, інноваційні кластери тощо.

Програма івенту

11:00 – Вступне пленарне засідання

11:30 – 12:30 – Виступи доповідачів

12:30 – Модерована дискусія

13:00 – Обідня перерва

14:00 – B2B сесія

15:30 – Закриття

Будь ласка, завантажте Реєстраційну форму, яку мають заповнити зацікавлені в участі особи та представники організацій до кінця робочого дня 8 серпня 2022 та надіслати на адресу: office@bsun.org

Ukrainian Maritime Cluster © 2024