Запрошуємо на SMM-30 edition: провідну міжнародну інноваційну виставку морської індустрії у Гамбурзі

Морський Кластер України візьме участь в SMM – провідній міжнародній інноваційній виставці морської індустрії 2022 року, яка відбудеться 6-9 вересня у Гамбурзькому виставковому центрі (Гамбург, Німеччина).

Ця подія об’єднає професіоналів морської галузі з усіх куточків світу, які отримають повний огляд інновацій у всіх секторах і, звичайно, отримають можливість зустрітись наживо на виставковому майданчику та на спеціалізованій конференції. Варто зазначити, що цьогоріч SMM святкує свіє 30-чя.

Відповідно до цьогорічного девізу «Схема морського переходу», SMM прагне запроваджувати інноваційні технологічні рішення та поширювати наукові знання. Будучи провідною виставкою морської галузі у світі, пропонує учасникам кожного сектору унікальну мережеву платформу для професійного обміну, рішень та ідей, які сприятимуть досягненню внутрішніх галузевих і глобальних цілей щодо захисту клімату.

Організатори конференції роками вдосконалюють SMM, щоб і надалі залишатися найсучаснішою бізнес- та мережевою платформою для морської галузі. У відповідь на зростаючі потреби ринку вони представляють і розширюють нові ключові сфери, а також пропонують нові можливості для презентації, взаємодії та спілкування. Будучи провідною світовою виставкою морської галузі, SMM прагне показати різноманітність тем в кожному секторі.

Пропонуємо відвідати сайт за посиланням, дізнатися про ключові напрямки заходу та переглянути відео міжнародної виставки:

 

За посиланням Ви зможете ознайомитись з SMM Інсайтами 2022 і дізнайтися ключові теми 30-ї SMM.

Морському Кластеру України було надано стенд, де ми маємо можливість представити морську галузь України та, звичайно, учасників Кластера. Тож запрошуємо членів Кластера взяти участь у цій довгоочікуваній галузевій події та використати її для пошуку ділових контактів з лідерами та новачками ринку, а також для розширення Вашої бізнес-мережі у складі делегації від Морського Кластера України!

  • Дата:06/09/2022
  • Мiсце проведення:Hamburg Messe und Congress, Гамбург, Німеччина

.

.

Ukrainian Maritime Cluster © 2024