MYKOLAIV BLUE&GREEN ECONOMY

Онлайн-форум “Mykolaiv Blue&Green Economy” є важливим кроком до формування єдиного бачення для переходу міста Миколаєва до блакитної та зеленої економіки, що надасть можливість презентувати громаді міста головні напрацювання в рамках проєкту ПРООН «Мери за економічне зростання» у сфері блакитної та зеленої економіки. Даний проєкт спрямований на створення підприємницької екосистеми, щоб полегшити перехід бізнесу до “блакитної економіки”. Вона спрямована на збереження водних ресурсів та розвиток галузей, пов’язаних із водою, таких як судноплавство, риболовля і туризм. Проєктом також планується підтримати розвиток та перехід підприємств до бізнес-моделей, спрямованих на “зелену економіку” і сталість (збалансованість між економічними, соціальними та екологічними аспектами бізнесу) та охорону навколишнього середовища.

Ключові теми до обговорення:

1. Презентація результатів проєкту «Мери за економічне зростання» у сфері блакитної та зеленої економіки.

2. Формування плану спільних дій, які є необхідними для підтримки інноваційного, життєздатного і сталого переходу до блакитної та зеленої економіки в місті Миколаєві.

3. Інструменти для комплексної муніципальної програми підтримки сталої трансформації бізнесу, чіткий і зрозумілий механізм їх впровадження.

4. Економічний потенціал міста. Презентація напрацювань для стратегії розвитку Миколаєва, пілотні та інноваційні проєкти і можливості, а також проєкти економічного зростання у сфері блакитної та зеленої економік.

5. Привернення уваги потенційних інвесторів, створення платформи для спілкування влади, бізнесу та потенційних інвесторів, що дозволить привернути їхню увагу до економічного потенціалу Миколаєва та сприяти залученню інвестицій.

Проєкт реалізується в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС, та підтримано проєктом «Фонд інновацій», який фінансується Королівством Данія. Проєкти впроваджуються Програмою розвитку ООН (UNDP).

Дата проведення Форуму “MYKOLAIV BLUE&GREEN ECONOMY” : 14 червня 2024 року.

Початок об 11:00 годині.

Для участі в онлайн форумі зареєструйтеся: https://forms.gle/LXnn8dqdECp2uAxJ7 

Програма форуму: https://drive.google.com/file/d/1h3APOVk3x70_TCvfw2IqteXyYGFIbJuM/view?usp=sharing

Проєкт реалізується в межах ініціативи «Мери за економічне зростання», що фінансується ЄС, та підтримано проєктом «Фонд інновацій», який фінансується Королівством Данія. Проєкти впроваджуються Програмою розвитку ООН (UNDP).

  • Дата:14/06/2024
  • Мiсце проведення:Zoom
Ukrainian Maritime Cluster © 2024