EUROPORT 2023 – запрошуємо відвідати український павільйон!

Europort, організований у світовому портовому місті Роттердам, є міжнародним морським місцем зустрічі інноваційних технологій і комплексного суднобудування. З середньою кількістю 25 000 професійних відвідувачів і 1000 компаній-експонентів Europort належить до найбільшої у світі платформи B2B для зустрічей і обміну знаннями. 

З 7 по 10 листопада Морський Кластер України буде експонентом у Europort: найцікавішій морській події року! 

ГС  «Морський Кластер України» організує український павільйон та представить провідні миколаївські морські компанії в рамках проекту «Амбасадори міста Миколаєва», який є частиною програми EU4Business, що фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини. 

Відвідування виставки безкоштовне за умови реєстрації на сайті https://invt.io/1exbs286dun. Запрошуємо відвідати наш стенд в залі павільйону 5, стенд 5211. 

Слідкуйте за нашими публікаціями у Facebook, LinkedIn, та на сайті   щоб познайомитися з нашими Амбасадорами. 

Вперед з Україною! 

 

  • Дата:07/11/2023
  • Мiсце проведення:Potterdam Ahoy

Даний проєкт реалізується ГС «МКУ» спільно із командою GIZ та Миколаївської міською радою.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до менеджера з комунікацій ГС «Морський Кластер України» Наталії Мамаріної +38 067 512 1963 або на електронну адресу info@maritimeukraine.com 

Довідкова інформація: 

Europort https://www.europort.nl/ , організований у світовому портовому місті Роттердам, є міжнародним морським місцем зустрічі інноваційних технологій і комплексного суднобудування. З середньою кількістю 25 000 професійних відвідувачів і 1000 компаній-експонентів Europort належить до найбільшої у світі платформи B2B для зустрічей і обміну знаннями. 

Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua  

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Морський Кластер України» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

 

Ukrainian Maritime Cluster © 2024