ІНТЕГРАЦІЯ УКРАЇНИ ДО ЄВРОПЕЙСЬКОГО МОРСЬКОГО СПІВТОВАРИСТВА

За підтримки програми EU4BUSINESS в Миколаєві відбудеться конференція, яка має на меті об’єднати організації та установи, які працюють у морському секторі, включаючи представників галузі суднобудування та судноремонту, судноплавства, портів, логістики, морських технологій, суміжних галузей, а також експертів, політиків та зацікавлених сторін з різних регіонів для обговорення викликів і можливостей інтеграції до Європейського морського співтовариства.

Конференція буде зосереджена на наступних ключових темах:
1. Роль кластеру у налагодженні співпраці та кооперації з європейською морською спільнотою;
2. Підтримка досліджень і розробок, сприяння інноваціям та цифровізації в морському секторі;
3. Адвокація політичних та нормативних змін;
4. Обмін знаннями між зацікавленими сторонами.
Конференція включатиме тематичні доповіді, панельні дискусії та нетворкінгові сесії, що нададуть широкі можливості для спілкування та обміну знаннями. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до події.

Конференція буде проходити в гібридному форматі (офлайн-онлайн).
Взяти участь в події можна, зареєструвавшись за посиланням  та отримавши погодження від організаторів.

Також за наступним посиланням буде доступна пряма трансляція на YouTube

Захід організовано Морським Кластером України в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
Ця публікація підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу та уряду Німеччини. Її зміст є виключною відповідальністю Морського Кластера України та не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME, #BDF

  • Дата:25/05/2023
  • Мiсце проведення:offline-online

Ukrainian Maritime Cluster © 2024