CulTourE4Youth – підтримка молодіжного підприємництва у сфері культурного туризму для приморських громад

Спираючись на переконання, що культурний морський туризм є генератором блакитного зростання, проект CulTourE4Youth – Підтримка молодіжного підприємництва в культурному туризмі для прибережних громад, мав за мету надання довідкової інформації та аналізу заохочення молодіжного підприємництва існуючою політикою та ініціативами, а також аспектів його підтримки для вирішення місцевих і регіональних проблем – безробіття серед молоді та відтоку інтелектуального капіталу.

Отже, проєкт «CulTourE4Youth» був спрямований на розробку регіональної парадигми як ініціатора розбудови потенціалу з метою:

  • – підвищення рівня знань та підприємницької культури молоді, щоб мати змогу відповідати вимогам ринку та визначати бізнес-можливості;
  • – просування практики сталого прибережного туризму для розробки нових продуктів, послуг та процесів для сталого культурного туризму;
  • – мотивації роботодавців, навчальних закладів, політиків та громадянського суспільства, а також сприяння синергії між ними, щоб підтримати молодіжне підприємництво конкретними діями.

Хоча тематичні пріоритети були спрямовані на весь Чорноморський регіон, акцент був зроблений на п’ятьох країнах, а саме: Азербайджанській Республіці, Грузії, Республіці Молдова, Турецькій Республіці та Україні.

Проєкт був націлений на потенціал країн Чорноморського регіону, як привабливих туристичних напрямків, які створюють можливості для працевлаштування та є актуальними для кваліфікованого людського капіталу в цьому секторі. Також було  оцінено рівень підтримки останніх з боку національних політик та механізмів регіонального співробітництва.

«CulTourE4Youth» тривав в період з січня 2021 по грудень 2022 року. Із результатами можна ознайомитися за посиланням. Даний документ містить висновки та рекомендації щодо можливості їх подальшої імплементації. Він адресований головним чином стейкхолдерам, фінансовим установам, бізнес-спільноті та академічним колам, які є основними суб’єктами формування та реалізації місцевої та державної політики.

Крім того, ви можете знайти інші заходи та результати проекту за цим посиланням: https://icbss.org/cultoure4youth-project/

Проєкт CulTourE4Youth реалізовано за координації Міжнародного центру Чорноморських досліджень (ICBSS) у співпраці з Комісією Балкан і Чорного моря Конференції периферійних морських регіонів Європи (CPMR) та Інститутом морських наук МЕТУ / ODTÜ Deniz Bilimleri Enstitüsü (METU-IMS / ODTÜ-DBE). Проект співфінансується Європейською Комісією в рамках грантового контракту ENI/2020/421-957, координується BSEC PERMIS.

#CulTourE4Youth #ICBSS #CPMR #BBSC #METUIMS #BSEC #BlackSea #BlueEconomy #CulturalTourism #Youth #SuccessStory 

.

Ukrainian Maritime Cluster © 2024