Блакитна економіка України: достовірно та оперативно

У межах програми EU4Business за фінансування ЄС та уряду Німеччини громадська Спілка «Морський Кластер України» представляє інформаційні матеріали про морську галузь України та Морський Кластер України в рамках проєкту «Інтеграція України до Європейського морського співтовариства».

Очікується, що підготовлений інформаційний буклет сприятиме підвищенню візуальної представленості кластеру, обізнаності про стан морської галузі, що в кінцевому рахунку дозволить забезпечити якісну комплексну комунікацію з морськими спільнотами та сприятиме залученню партнерів для підприємств морської галузі України. Адже інформаційний буклет надає актуальну та достовірну інформацію, в якій відображено:

1) Загальну характеристику галузі (Aggregate View);

2) Динаміку розвитку (Development Dynamics);

3) Показники підгалузей (Industry Subsector Performance);

4) Стан ділового середовища (State of Business Environment);

5) Тенденції розвитку галузі (Trends in Industry Development);

6) Ключова інформація про Морський Кластер України (Key information about the Ukrainian Maritime Cluster);

7) інше.

Документ підготовлений двома мовами. Переглянути матеріали можна за посиланнями:

1 – українською http://surl.li/nppdc

2 – англійською http://surl.li/nppdq 

Аналіз морської галузі потенційно буде цікавим представникам малих та середніх підприємств (МСП) морської галузі, представникам профільних асоціацій, інституцій та установ, ВНЗ, представникам органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадянського суспільства, ін.

 

 Довідково:

Інформаційні матеріали виготовлено в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Детальніше: www.eu4business.org.ua

Замовник інформаційних матеріалів – ГС «Морський Кластер України». Зміст матеріалів є виключною відповідальністю ГС «Морський Кластер України» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

Ukrainian Maritime Cluster © 2024