Політичні рекомендації для стимулювання блакитної економіки в Чорноморському регіоні – семінар в Європейському парламенті

🇪🇺19 березня Артем Ващиленко голова Наглядової ради ГС “Морський Кластер України” та Elena Zhukova Виконавчий директор ГС “Морський Кластер України” взяли участь у міжнародному семінарі «Політичні рекомендації для стимулювання блакитної економіки в Чорноморському регіоні», що сьогодні відбувається в Європарламенті.

Організаторами заходу виступають Мережа чорноморських університетів (Black Sea Universities Network ) та Європейська народна партія (EPP).
Програма передбачає виступи членів та спеціалістів Європейського парламенту та запрошених спікерів. Наприкінці семінару планується окреслити пропозиції щодо регіональних ініціатив та проєктів з блакитної економіки.

⚓️Нагадаємо, що ГС “МКУ” є партнером в реалізації міжнародного проєкту 4BIZ метою якого є розробка структури співпраці, що об’єднає зацікавлені сторони блакитної економіки в країнах Чорного моря для визначення та вирішення потреб у нарощуванні потенціалу на місцевому рівні для стимулювання інновацій, цифровізації та інвестицій у блакитну економіку Чорного моря з фокусом на рибальстві та аквакультурі, прибережному та морському туризмі, морському транспорті. Виявлення ключових гравців бізнесу та їх підтримка для стійкого зростання є однією з головних цілей нашої дослідницької діяльності.
Детальніше про воркшоп
https://4biz.bsun.org/?p=1195

про проєкт 4BIZproject https://maritimeukraine.com/en/4biz/аЩоб бути в курсі найновіших морських подій Європи та світу запрошуємо слідкувати за новинами на наших інформаційних майданчиках:

🔰Facebook – https://www.facebook.com/maritimecluster.ua 
🔰LinkedIn – https://www.linkedin.com/company/ukrainian-maritime-cluster-umc-/
🔰Website – https://maritimeukraine.com/ .
#UkrainianMaritimeCluster #UMC #4bizproject

Ukrainian Maritime Cluster © 2024