НУК відкриває свої двері для абітурієнтів

Громадська спілка «Морський Кластер України» підтримує прагнення поширювати та поглиблювати знання в сфері блакитної економіки і радо підтримує члена Кластера – Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова в проведенні 17 лютого Дня відкритих дверей. В цьому році він відбудеться також в онлайн форматі о 13.00 (за Києвом) ( Онлайн-платформа Zoom, реєстрація за посиланням ).  

Ігор Лисицький член Наглядової ради ГС «МКУ» зазначає, що: 

«Національний університет кораблебудування щорічно проводить День відкритих дверей з метою залучення молоді, юних талантів, до навчання в університеті. Історія вітчизняного суднобудування має багато вікову традицію починаючи з козацьких чайок, що штурмували береги Османської імперії, авіанесущих крейсерів, які будувались наприкінці XX сторіччя. Наразі новітню історію суднобудування та кораблебудування пише вже сучасна Україна. У Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова зберіглась більш ніж вікова школа щодо навчання студентів, щодо викладання дисциплін які відносяться до нашої галузі. Шановні друзі, кожна молода людина намагається отримати професію яка складатиме для неї в житті перспективу. Проблематикою розвитку суднобудівної промисловості України на теренах нашої держави опікується асоціація суднобудівників України – УКРСУДПРОМ та Громадська спілка «Морський Кластер України». Спільно з керівництвом Національного університету кораблебудування ми наразі опрацьовуємо стратегію розвитку суднобудівної промисловості України». 

 Шановні друзі, запрошуємо вас на День відкритих дверей  та в подальшому до навчання в нашому славетному Національному університеті кораблебудування. 

 Ukrainian Maritime Cluster © 2024