Морський Кластер України поглиблює співпрацю із причорноморськими країнами

9-10 травня у болгарському місті Варна відбувся брокерський захід – Регіональний  бізнес-форум «BOOSTING BLACK SEA BLUE BIZ – 4BIZ» в якому взяли участь представники ГС «Морський Кластер України» на чолі з виконавчим директором Оленою Жуковою. 

Захід мав на метізапропонувати основу для співпраці B2B, B2G, B2C шляхом сприяння обміну ідеями, найкращими практиками та знаннями Blue Business з метою визначення нових напрямків, яких слід дотримуватися для створення успішної підприємницької діяльності. Подія стала платформою для діалогу та обміну ідеями пропозицій Blue Business між підприємцями, інноваційними компаніями, стартапами та зацікавленими сторонами, такими як бізнес-асоціації, торгово-промислові палати, університети, професійні бізнес-консультанти, місцеві органи влади, інноваційні кластери та інші подібні.  

У рамках пленарної сесії «Блакитні горизонти» – навігаційна стійкість і стійкість у Чорноморському регіоні і Європі виступили  Іден МАМУТ, координатор проекту 4BIZ, Мережа чорноморських університетів, Джорджія Чанці – Чорноморське економічне співробітництво / ICBSS, Оскар Діас, керуючий директор ACLUNAGA Asociación Cluster del Naval Gallego, Ставрос Калогномос, виконавчий секретар Конференції периферійних морських регіонів, Зоя Стоянова, Головний експерт, Муніципалітет Бургаса. Модерувати секцію Чорноморські ділові переговори та Круглий стіл за участю представників бізнесу та галузевих експертів із секторів Морський транспорт,
Прибережний і морський туризм, рибальство та аквакультури була запрошена Олена Жукова виконавчий директор ГС «Морський Кластер України». 

Також відбулися В2В зустрічі керівників провідних підприємств морської галузі чорноморського регіону із інвесторами та стейколдерами учасником яких став Юрій Жуков директор ТОВ «Сі Джоб Миколаїв» та член ГС «Морський Кластер України». Також були представлені підприємства ТОВ «МДІМ», ТОВ «Сі-Джоб Миколаїв».

Онлайн до події долучилися представники та члени ГС «Морський Кластер України» та студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова. 

Брокериджівенти4BIZ мають на меті розвиток інноваційний, і це є в цілях проєкту. Інновації потребують інвестицій, а також партнерів, знань, персоналу та інших ресурсів для того, щоб підприємства мали успішний розвиток. Саме для цього вже втретє в рамках проєкту 4BIZ відбувся подібний захід і важливо, що члени Морського Кластеру України мали змогу долучатися до них як фізично так і онлайн. Серед активних учасників були ТОВ «МДІМ», ТОВ «Сі-Джоб Миколаїв», ТОВ «Компанія Гольфстрим», ТОВ «Аміко Діджитал», які стали «білими конями» (ред.провідними підприємствами) морської галузі чорноморського регіону та гідно представляли Україну на міжнародній арені – зазначила Олена Жукова, виконавчий директор ГС «Морський Кластер України» 

Детальніше про проект 4BIZ ви можете дізнатися за посиланням

Ukrainian Maritime Cluster © 2024