#Europort – про відкриття українського павільйону в сюжеті телеканалу 1+1 в ефірі телемарафону «Єдині новини»
«Питання можливості мати незалежне суднобудування в Європі є питанням економічної безпеки. І в цьому сенсі Україна з її досвідом, яка вже фактично є частиною європейської морської спільноти, зможе бути для Європи потужним суднобудівним та судноремонтним майданчиком», – зазначив в коментарі Голова Наглядової Ради Морського Кластеру України Артем Ващиленко.
Більше в сюжеті телеканалу 1+1 в ефірі   телемарафону «Єдині новини»:


Довідкова інформація:
Торгова місія до м.Роттердам організовується завдяки підтримці програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.
EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua
Організатор заходу – Морський Кластер України
Зміст публікації є виключною відповідальністю ГС «Морський Кластер України», і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.
#eu4business, #MovingForwardTogether, #gizSME #sme_support_EU_G
#AheadWithUkraine #UkrainianMaritimeCluster #UMC
Ukrainian Maritime Cluster © 2024