З 31 серпня по 2 вересня відбудеться Міжнародний транспортний форум TRANS EXPO ODESA – 2021

З 31 серпня по 2 вересня на Одеському морвокзалі відбудеться Міжнародний транспортний форум TRANS EXPO ODESA – 2021, який організатори називають найвпливовішою подією морської і транспортної галузей України та Східної Європи.

Мета заходу – залучити зацікавлені сторони до обговорення поточних проблем і можливостей морської і транспортної галузей.

У заході візьмуть участь представники понад 250 організацій з різних країн світу: України, Литви, Австрії, Німеччини, Нідерландів, Польщі, Туреччини, Катару, Білорусі, Латвії, Естонії, Швеції, ОАЕ, Греції, Кіпру…

Цього року організатори запропонували новий формат заходу – гібрид онлайн і офлайн можливостей. Онлайн формат дозволив спростити участь у виставці і конференції для іноземних та іногородніх учасників, зберігши при цьому всі переваги живої участі за допомогою сучасних технологій.

В рамках форуму працюватимуть експозиції, де широко представлені портова і транспортна галузі країн, суднобудівництво та судноремонт, навігаційні системи і сучасні цифрові технології, морський крюїнг.

Завітайте на сайт TRANS EXPO ODESA для довідкової інформації та участі.

  • Дата:31/08/2021
  • Мiсце проведення:вул. Приморська, 6, м. Одеса
Ukrainian Maritime Cluster © 2024