Місце України в європейській морській спільноті

Майбутнє та перспективи морської галузі в умовах глобальних економічних викликів

Круглий стіл організованого Team Europe Mykolaiv за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні. 

Метою проведення круглого столу є об’єднання та консолідація зусиль та спільних дій ключових гравців ринку, центральних та місцевих органів влади з метою підтримки морської галузі України, а також активізації діяльності України в Європейській морській спільноті. Захід проходитиме за підтримки Морського Кластеру України, проектної компанії MDEM та Центру Підтримки Бізнесу в рамках щорічного засідання європейської морської спільноти European Maritime Day (EMD), започаткованого спільно Європейською радою, Європейським парламентом та Європейською комісією у 2008 році для обміну, обговорення та підготовки спільних дій. Інформаційний партнер заходу – міжнародний журнал «Судоходство».

  • Дата:30/09/2020
  • Мiсце проведення:м. Миколаїв, Старгород

У РАМКАХ ЗУСТРІЧІ ПЛАНУЄТЬСЯ КІЛЬКА НАПРЯМІВ ОБГОВОРЕННЯ:
  • Міжнародна співпраця з метою взаємовигідного партнерства та розвитку морської галузі.
  • Роль Морського кластеру України у функціонуванні та розвитку морської галузі.
  • EU Blue Career: Ефективні практики підвищення якості підготовки молодих кадрів для забезпечення нормального функціонування галузі.
  • Проекти модернізації системи підготовки кваліфікованих кадрів EU4Skills.
  • Єдина морська політика ЄС. Ключові практики та інструменти ефективної реалізації.

Проведення зустрічі надасть можливість визначити основні пріоритети та перелік чітких дій для подальшого розвитку галузі як на національному рівні, так і в кооперації з міжнародними профільними інституціями.

Учасники зустрічі: керівники та менеджери компаній, що працюють у сфері суднобудування, судноремонтну, проектування, обслуговування яхт і малих суден, торгівлі, фрахту суден, у сфері прибережного обслуговування, послуг марин, яхтових стоянок, крюїнгу, прокату, а також представники центральних та місцевих органів влади з залученням представників європейської морської спільноти.

Ресторан Старгородь (вул. Спортивна, 9), 30 вересня 2020 року з 13:00 до 17:00.

Чекаємо на Вас!


Ukrainian Maritime Cluster © 2024