Презентація результатів досліджень та напрацювань робочих груп
24 лютого в Миколаєві пройде друга стратегічна сесія учасників регіональної спільноти морської галузі.

Серія заходів проходить рамках реалізації проєкту “Посилення інституційної спроможності Морського Кластеру України” за фінансової підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку та проєкту «Інтеграція 4.0», який впроваджується Інститутом економіки та прогнозування НАН України (ІЕП) та Асоціацією Промислових Підприємств Автоматизації України (АППАУ) на виконання програми підтримки секторальної політики від Європейської Комісії.

  • Дата:24/02/2021
  • Мiсце проведення:Online

Результатами першого обговорення були понад 70 ініціатив, які протягом лютого були опрацьовані в двох робочих групах для визначення пріоритетних проєктів морської індустрії та напрямів подальшого розвитку Морського Кластеру України.

Під час зустрічі 24 лютого пропонуємо ознайомитись з обраними проєктами та планами з розвитку ініціатив. Також спільноті буде представлені результати дослідження «Огляд морської галузі України» від ДП “Укрпромзовнішекспертиза» та проєкт стратегії розвитку Морського Кластеру України.

Також нагадуємо, що однією з цілеї проведення стратегічних сесій морської спільноти України є проведення Європейських індустріальних днв (EU industry days), які пройдуть по всьому ЄС в лютому та березні. Україна також долучена – 3 українські міста, Київ, Харків та Миколаїв матимуть свої тематичні заходи. 9 березня Миколаїв прийме фінал національного проєкту «Інтеграція 4.0», який мав за мету єднання напрямів смарт-спеціалізації та кластеризації промисловості та хайтек в регіональному розвитку. Ця тема відповідає категорії «EU competitiveness in the changing global competitive landscape», яку також будуть освітлювати низка європейських регіонів. Всі Євро- індустріальні дні отримують моніторинг та медійну підтримку Єврокомісії.

Запрошуємо до участі в стратегічній сесії та підготовці заходу 9 березня компанії та організації морегосподарського комплексу, органи місцевого самоврядування, регіональні органи влади, які бажають долучитись до розвитку морської індустрії в цілому та окремих регіонів.

 

Реєстрація для участі:

    * Обов'язкові для заповнення поля
    Ukrainian Maritime Cluster © 2024