МОРСЬКА МІЖНАРОДНА ВИСТАВКА EUROPORT 2021
З 2 по 5 листопада в Rotterdam Ahoy (Нідерланди) відбудеться Europort 2021 – найбільш масштабна морська міжнародна виставка. Амбітна мета заходу – відкрити шлях до сталого морського майбутнього; порядок денний охоплює наступі теми: Digitalization (оцифування), Energy Transition (енергетичний перехід), the Next Generation (нове покоління) and Ship Finance (фінансування суден).

В рамках Europort 2021 традиційно відбудуться численні конференції, тематичні майстер-класи, заходи з налагодження контактів, семінари в тісній кооперації з партнерами та галузевими організаціями.

Цьогоріч Україна вдруге приєднається до виставки, ініціатива участі реалізується компанією «МедіаКомпас» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Партнерами проекту виступають EEN Consortium Ukraine, Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України, Морський Кластер України, Миколаївський Регіональний Центр Підтримки Бізнесу, Асоціація суднобудівників України «Укрсудпром».

Участь в Europort 2021 може зацікавити суднобудівників та судноремонтників, постачальників послуг та виробників морського обладнання, інженерні бюро та проектні організації, інноваційні компанії та навчальні профільні заклади, адже є можливістю для:

1.максимально ефективних партнерських інтеграцій для вирішення бізнес-завдань

2.презентації інноваційних проектів

3.B2B зустрічей зі світовими лідерами галузі

Дізнатися більше про виставку та ознайомитися з умовами участі пропонуємо за посиланням: Українська морська та суднобудівна галузь на Europort 2021

До відома: програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи, малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, сприяє розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

  • Дата:02/11/2021
  • Мiсце проведення:Rotterdam Ahoy

.

 

.

 

Ukrainian Maritime Cluster © 2024