ЄВРОПЕЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ДЕНЬ 2022

24 травня у Миколаєві відбудеться Блакитний саміт на тему «На шляху до сталої економіки», який присвячений щорічному Європейському Морському Дню.

Захід організовують Team Europe Mykolaiv та Морський Кластер України за підтримки Представників ЄС в Україні в рамках Європейських морських днів – 2022.

Метою зустрічі є об’єднання та консолідація зусиль та спільних дій ключових гравців ринку, центральних та місцевих органів влади для збереження та підтримки розвитку морської галузі України, яка перебуває у стані війни, а також активізації діяльності України в Європейському морському співтоваристві.

Основне завдання заходу – підняти нагально питання щодо збереження морської галузі. Підтримати стратегічний сектор регіонального економічного розвитку, об’єднати та консолідувати зусилля та спільні дії морської регіональної спільноти.

Головні питання для обоговорення:

  1. Міжнародне співробітництво для взаємовигідного партнерства та розвитку морської галузі. Політика ЄС.
  2. Роль Морського Кластера України в оборонній діяльності, галузі функціонування та розвитку морської галузі.
  3. Досвід Морського Кластера України в евакуації, передислокації, роботи у воєнний час. Подальші перспективи та плани морської спільноти.
  4. Ініціатива Миколаївського Оборонного Кластер.
  5. Стратегія розвитку морської галузі в Україні. Підтримка ЄС.

Зареєструватися в якості слухача, скористайтеся посиланням нижче: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdwndic3giUOIwRKikI_V2zG5PV4ATtgoCpfr93HZlG-GTqog/viewform

Приєднуйтесь до події: https://www.youtube.com/watch?v=bDvvCfS_56c

Підтримаємо морський комплекс України!

  • Дата:27/05/2022
  • Мiсце проведення:MDEM, Миколаїв

.

 

.

 

Ukrainian Maritime Cluster © 2024